19.10.2020

Музичний світ різноманітний на види оркестрів: симфонічний, джазовий, естрадний… Але також існують оркестри з унікальним складом, наприклад лише з акордеоністами. Адже акордеони відрізняються не лише за фактурою та маркою виробника, - кожен інструмент має свій тембр, діапазон, силу та характер звучання. Таким є оригінальний оркестр – славетний «Grand Accordeon», який завітає до Черкаської обласної філармонії з концертом 19 жовтня о 18.30.
Колектив був створений в 1997 році за участі студентів, асистентів-стажистів, випускників класу акордеонів професора Євгенії Черказової, а в 2013 році отримав назву студентський оркестр «Grand Accordeon» Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського.
На сьогодні «Grand Accordeon» є лауреатом міжнародних конкурсів, триразовим володарем Гран Прі (Литва, Прага, Італія).
В репертуарі оркестру звучать цікавинки світової та сучасної класики, фольклорної та естрадної музики.
Художній керівник – народна артистка України, лауреат Національних та міжнародних конкурсів, професор НМАУ ім. П. І. Чайковського Євгенія Черказова.
«Grand Accordeon» веде активну концертну діяльність в Україні та за кордоном. Запрошуємо послухати відомий колектив з оригінальним складом та самобутнім репертуаром в нашому рідному місті Черкаси!