18.09.2020

Вітаємо, дорогі друзі Черкаської обласної філармонії!
Уже понад шість десятків років багато поколінь пишуть музичну філармонійну історію культурно-мистецького простору Черкащини!
Створена 1955 року, Черкаська обласна філармонія стала осередком духовності, культурних надбань та цінностей Черкащини. Зберігаючи кращі традиції академічного та народного національного мистецтва, Черкаська обласна філармонія реалізує ідеї високої просвітницької місії — естетичного виховання, зростання внутрішньої культури та духовного зміцнення відвідувачів закладу - поціновувачів мистецтва.
У філармонії зростали і стверджувалися відомі в Україні та за її межами багато творчих колективів та видатних постатей — Людей Мистецтва. Сьогодні у філармонії продовжують творити:
— лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка Черкаський академічний заслужений український народний хор (художній керівник та головний диригент Наталія Шмараєва-Гожа);
— академічний симфонічний оркестр (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Олександр Дяченко);
— ансамбль народної музики «Росава» (керівник Сергій Осауленко);
— тріо «Аріана»;
— солісти філармонії.
Цьогоріч наша філармонія святкує 65-ліття!
Ці 65 років — це щоденні години наполегливої праці, тижні творчих пошуків, незабутні місяці гастрольних поїздок, аби примножити музичні й духовні традиції Черкаського краю, розвиватись у професії, радувати та надихати меломанів.
Ми щиро раді запросити Вас на ювілейний Grand-концерт «Музика поколінь», що відбудеться 18 вересня о 18:30. Цікаві несподіванки, різножанрові твори у виконанні творчих колективів та солістів філармонії, прекрасний настрій та тепла атмосфера в колі друзів — усе це чекає на Вас у концерті!
Вартість квитків: 80 -110 грн

Придбати квиток можна тут https://cherkasy.karabas.com/ua/muzika-pokolin

Довідка:
(0472)33-24-72; 098-000-68-01; 063-722-85-77; 067-44-22-703 - адміністратори;
(0472)33-21-44 -каса.
Звертаємо вашу увагу, що з метою дотримання карантинних правил кількість місць у залі обмежена