03.12.2019

Анонс концерту ансамблю пісні «Росава»

за участю народного артиста України Анатолія Паламаренка на 3 грудня 2019 року

«Солов’їна пісня рідної землі»

Запрошуємо черкасців та гостей міста на концерт ансамблю української та сучасної пісні «Росава», що відбудеться 3 грудня 2019 року о 18:00 у Черкаській обласній філармонії. Ви матимете дивовижну можливість не тільки почути наш славетний пісенний колектив під орудою Сергія Осауленка, але й поринути у  яскравий світ  рідної  «солов’їної» мови разом з легендарним майстром художнього слова народним артистом України Анатолієм Паламаренком.

Виріс та ввібрав дух своєї землі, свого народу Анатолій Несторович на Київщині, у самому серці України, в звичайній сільській родині. Вже з дитинства він захопився красою української мови, надаючи перевагу художньому читанню. Закінчивши Київський театральний інститут, Анатолій Паламаренко віддав увесь свій Божий дар людям, розділяючи з ними радість життя і сум гірких думок, сміх та сльози щирих почуттів – все, що містить у собі рідне слово. В його репертуарі –невмирущі поезії Тараса Шевченка та Івана Франка, твори Івана Нечуя-Левицького та Миколи Гоголя, променистий гумор Павла Глазового та  Остапа Вишні,  а ще поезії  Василя Симоненка, Дмитра Павличка, Ліни Костенко ... Та й сьогодні, маючи за плечима 80 років плідного життя, Анатолій Несторович виступає на різних концертних майданчиках по всій Україні, скрізь збираючи повні зали; активно навчає молодь розуміти, поважати та любити рідну мову, викладаючи у Національній музичній академії ім. П.І.Чайковського, Національних університетах ім. Т.Шевченка та ім. М.Драгоманова.

Дуже співзвучним до творчості Анатолія Паламаренка є пісенний шлях ансамблю Черкаської обласної філармонії «Росава». Адже зберігати рідну українську пісню та мову, щоб потім дарувати ці народні скарби людям, є покликанням таких митців. Тому завжди радо зустрічають наш колектив як у самих Черкасах, так і в багатьох містечках та селах області. Солістки Галина Боровицька та Катерина Овсієнко разом із музикантами-інструменталістами ансамблю подарували чимало щирих українських пісень своїм слухачам, створюючи  гарний настрій та додаючи наснаги у житті.

Отже,завітайте 3 грудня о 18:00 до Черкаської обласної філармонії, де на вас чекатиме зустріч із солов’їною піснею рідної землі та щирим українським словом!

Вартість квитків: 40 – 70 грн.

Довідка: 098-000-68-01; 063-722-85-77; 050 387 98 85

Адміністратор: (0472) 33-24-72                 Каса: (0472) 33-21-44

www.filarmoniya.ck.ua