23.10.2019

Роман Коляда – це проникливе романтичне фортепіано, чуттєві мелодії та лірична поезія. І це завжди – несподіваний мікс жанрів, стилів та світовідчуттів. Знаний український піаніст, композитор, радіо та телеведучий презентує новий проект –

«Коко Меланж» - Роман Коляда & Анастасія Колодюк

Цього разу буде поєднано фортепіано та народну пісню. Джазова поліритмія, вміло захована за вдавану простоту народної мелодії, несподіваний погляд на знайомі жанри, проникливість і драйв, потужність і беззахисна ніжність водночас – всі ці речи сплітаються у музиці новоявленого дуету у нерозривну цілість, яка зачаровує з перших нот. Все це зовсім не схоже на традиційні обробки народних пісень, які ми знаємо з часів Лисенка та Леонтовича, хоча ставлення учасників дуету до народного матеріалу не менш дбайливе та делікатне, аніж у названих класиків.

Роман Коляда (фортепіано) – автор чотирьох сольних фортепіанних альбомів, засновник кількох проектів, що поєднують живе фортепіано з електронними та народними інструментами. Працює у діапазоні «від піаніссімо до овердрайву», то збираючи джазовий квартет, то беручи участь у концертах етнорокових гуртів. Як журналіст – Роман Коляда добре відомий за радіопроектом «Український вимір», нині є ведучим програм Українського радіо та телеканалу UA:перший.

Анастасія Колодюк (вокал) – професійний етнолог, збирачка фольклору, співробітниця Національного музею архітектури та побуту України, що у Пирогові. Учасниця гуртів «ДомРа», «Королівна», багато років концертує з автентичним народним матеріалом, у тому числі у турах з Ніною Матвієнко та іншими знаними артистами.

«Коко Меланж» - перша спільна програма цих музикантів. Фольклорний матеріал зібраний Анастасією і переосмислений у процесі тривалих репетицій-медитацій, «одягнений» у шати аристократично вишуканого фортепіанного звучання гармоній та імпровізацій Романа Коляди не залишить байдужим нікого, хто цінує щирі почуття і справжню музику. У 2018 році дует «КоКо Меланж» став лауреатом КиївЕтноМузикФесту «Віртуози Фолку». На самому початку 2019 року музиканти випустили альбом «КоКо Меланж». Він доступний для придбання на iTunes, Google Play Music та інших цифрових сервісах в усьому світі. Концерти-презентації альбому вже відбулися у Києві, Рівному та Луцьку, у планах колективу виступи у Івано-Франківську, Вінниці, Мюнхені, Нюрнбергзі, Львові, Харкові та інших містах.