04.10.2019

Оркестр радо зустрічає своїх зірок

        Як і  було обіцяно наприкінці минулої зустрічі, наш  симфонічний оркестр під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченка знову запрошує своїх шанувальників відвідати концерт у філармонії, де їхній увазі будуть представлені шедеври західноєвропейської класичної музики. Звучатиме Концерт Соль-мажор для фортепіано з оркестром  Л. Бетховена, неймовірно лірична Арія із «Хольберг сюїти» Е. Гріга, казково-феєрична балетна сюїта «Вальпургієва ніч» з опери Ш. Гуно «Фауст» та широко відома і вражаюча своїм оптимізмом та красою «Угорська рапсодія» №2 Ф. Ліста в перекладенні для оркестру К. Мюллера.

           До участі у концерті запрошена молода піаністка Тетяна Донець, яка наразі навчається в Єрусалимській Академії Музики і Танцю (Ізраїль) у професора та легендарної піаністки Оксани Яблонської.

       Таня - стипендіат Програми камерної музики для кращих студентів академії від спонсорів Юнеси та Сораї Назаріян, учасник «Воркшопу Камерної музики» між студентами та професорами Єрусалимської Академії Музики і Танцю та Будапештської Академії ім. Ліста (Будапешт, 2018р.) .

        Але перший виступ Тетяни Донець на великій сцені відбувся саме тут -  на сцені нашої філармонії  у рамках циклу «Юні музиканти грають з симфонічним  оркестром».  Багато слухачів можуть пригадати  2010  рік, коли ще зовсім маленька тендітна дівчинка зі славетного міста  Канів  вразила всіх своїм впевненим виконанням  Концерту Ре-мажор Йозефа Гайдна. А  потім ми ще не раз мали  можливість  спостерігати як розквітав талант Тані та її першої і найріднішої вчительки – мами Наталії Іванівни.

        Тож побажаємо успіхів усім учасникам концерту!

 Чекаємо на вас о 18.30                                                                     

Вартість квитків: 40 – 110 грн.

 

Довідка: 098-000-68-01; 063-722-85-77; 050 387 98 85

Адміністратор: (0472) 33-24-72                 Каса: (0472) 33-21-44

www.filarmoniya.ck.ua