25.09.2019

Після літнього відпочинку завжди є щире бажання та усталена добра традиція - розпочинати все по-новому, з новими силами і натхненням. Черкаська обласна філармонія - не виняток, проте цьогорічний концертний сезон нашої філармонії є особливим, ювілейним. У 2020 році велика філармонійна родина відзначає 65-ти річчя від дня створення закладу. А стартуємо ми 25-го вересня Grand - концертом під назвою "На хвилі музики".

У першому відділенні концерту зі сцени філармонії своїх шанувальників щиро привітає камерний склад симфонічного оркестру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченка із творами невмирущих геніїв - В.А.Моцарта та А.Вівальді.  Шляхетною прикрасою нашого Grand-концерту стануть виступи солістів філармонії: народної артистки України Людмили Ларікової та заслуженого артиста України Олександра Суханова. У цьому відділені концерту також   відбудеться знайомство черкаської публіки із запрошеним колективом – Київським струнним квартетом.

Після антракту наші шановні глядачі побачать виступи Черкаського академічного заслуженого українського народного хору під  керуванням Василя Клименка з новими піснями та композиціями, ансамблю української пісні «Росава» (художній керівник Сергій Осауленко, солістки Галина Боровицька та Катерина Овсієнко) та пісенний віночок від дівчат тріо «Аріана». Для своїх шанувальників співатимуть солісти народного хору, вподобанний публікою дует Аліни Вікарчук та Сергія Нетахати. На глядачів чекає також нова зустріч із запальним чоловічим тріо «Обережно – гаряче»,  створеним  молодими солістами хору.

Мистецькі колективи, солісти та запрошені столичні гості,  безперечно, своїм професійним виконанням, різними жанрами та стилями, цікавими концертними номерами заполонять серця справжніх меломанів і гостей, які завітають на мистецькі гостини до концертної зали філармонії.  ЛЮБІ ДРУЗІ, МИ ЧЕКАЄМО НА ЗУСТРІЧ ІЗ ВАМИ!!! ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!

Вартість квитків: 40 – 100 грн.


Довідка: 098-000-68-01;  063-722-85-77;  050 387 98 85
Адміністратор: (0472) 33-24-72  Каса: (0472) 33-21-44