Результати І Відкритого конкурсу скрипалів та віолончелістів імені М. Полякіна

      

        Результати  І Відкритого конкурсу скрипалів та віолончелістів імені Мирона Полякіна

                ГРАН-ПРІ

          ДИПЛОМ ТА ГРОШОВУ ВИНАГОРОДУ -  по 1000грн. отримали:

  1. Плахцінська  Софія (м.Львів, середня спеціалізована школа-інтернат)
  2. Дует скрипалів –Лясковець Марія, Федун Анна

(м.Бердичів, музична школа)

                                    1 ПРЕМІЯ

      1.Пославська Мілена  (м.Львів, середня   спеціалізована школа-і інтернат ім.С.Крушельницької)

      2.Тараскіна Крістіна (м.Канів,муз.школа)

      3.Василькова  Сандра (м.Київ,середня спеціалізована музична школа ім..М.Лисенка)

      4.Хмара Олександра(м.Київ, середня спеціалізована музична школа ім.М.Лисенка)

                                   2 ПРЕМІЯ

1.Сольський Олександр -1 кат.(м.Тернопіль,

          музична школа №1 ім.В.Барвінського)

2.Завалко Софія -2 кат.(м.Київ, середня спеціалізована музична школа ім.М.Лисенка)

3.Кірієнко Вікторія -2кат. (м.Прилуки,Черн.обл.,музична школа)

4.Лясковець Марія-2кат.(м.Бердичів,Житом.обл., муз.школа)

5.Федун Анна2кат.(м.Бердичів,Житом.обл.,муз.школа

6.Сніжко Наталія-3кат.(м.Дніпро,муз.школа Дніпропетровської академії музики ім.М.Глінки)

7.Івануха Валерія-4 кат.(м.Дніпро, муз.училище)

8. Дует віолончелістів-4 кат.(м.Черкаси, муз.училище)

                         3 ПРЕМІЯ

1.Симеліт  Марія-1кат.(м.Золотоноша,Черк.обл.,ДМШ)

2.Сорочук  Марія-2кат.(м.Бердичів,Жит.обл.,ДМШ)

3.Клименко Вадим-2кат(м.Дніпро,муз.школа Дніпропетр.академії музики ім.М.Глінки)

4.Бондаренко Поліна-2кат.(м.Черкаси,ДМШ №5)

5.Простибоженко Тимофій-2кат.(м.Черкаси,ДМШ  №5)

6.Соловйова Ірма-1кат.(м.Черкаси,ДМШ №3)

7.Копилова Єлизавета-1кат.(м.Золотоноша,ДМШ)

8.Костенко Марія-1кат.(м.Черкаси,ДМШМ)

       СПЕЦІАЬНИЙ ПРИЗ ВІД ЧЛЕНА ЖУРІ КОНКУРСУ-

        композитора, соліста Національного оркестру

«Київська камерата»  Золтана Алмаші—грошова винагорода у сумі 500грн.  –КІРІЄНКО ВІКТОРІЇ (м.Прилуки,віолончель).

                              НОМІНАЦІЇ:

-«За краще виконання твору українського композитора»  - Плахцінська Софія (м.Львів),

-«Надія  конкурсу» - Симеліт Марія(м.Золотоноша, Черк.обл.)

-«За чуттєве виконання твору М.Скорика «Мелодія»-

Притульська Анастасія(м.Звенигородка,Черкас.обл.)

-«За краще виконання характерної музичної композиції- Г.Дініку«Жайворонок»- Еміратлі Рустем (м.Новоолексіївка,Херсон. Обл..)

-«За віртуозний твір» - Хмара Олександра(м.Київ)

-«Творча надія» - Олігорська Марина(м.Херсон)

-«За оригінальний вибір програми» - Сніжко Наталія(м.Дніпро), а також отримала подарунок –скрипкові струни від магазину муз.інструментів та муз. обладнання New-Tone в особі директора  Олега Зуєва.