19.06.2019

Цикл "Черкаський симфонічний запрошує: Скарби оркестрової музики"

 

Програма "На добру згадку під час розлуки"

19 червня 2019 року о 18.30

  1. Е.ЛАЛО. "Іспанська симфонія" для скрипки з оркестром
  2. П.ЧАЙКОВСЬКИЙ. Російський танець із балету «Лебедине озеро»
  3. С.РАХМАНІНОВ. Елегія тв.3 №1. Оркестровка О.Дяченка
  4. Ж.ІБЕР. Дивертисмент
  5. Оркестрові мініатюри

 

      Симфонічний оркестр Черкаської обласної філармонії успішно завершує 27-й концертний сезон і з цієї нагоди влаштовує своєрідний "корпоратив" життєлюбної музики. Запрошуємо наших прихильників разом із музикантами гарно і вишукано відпочити та налаштуватися на сезон літнього передиху. Приємні і змістовні композиції, які ми обрали, подарують вам наснагу, нагадають про можливості захопливих пригод і яскравих переживань під час літніх подорожей, заохотять шансом ліричних романів, піднімуть настрій ненав'язливим гумором.

      Центральною подією святкової розважальної програми стане виступ давнього друга нашого оркестру, виконавця, визнаного не лише на батьківщині, а й у Японії, Австрії, Італії, майстерного скрипаля – народного артиста України Юрія КИРИЧЕНКА. Він приготував на подарунок для черкаського меломана твір із "золотого" скрипкового репертуару – блискучу і оригінальну "Іспанську симфонію" Е.Лало, а також ефектні фрагменти з балету "Лебедине озеро" П.Чайковського.

Оркестрова версія проникливої "Елегії", написана улюбленцем прихильників музичного романтизму С.Рахманіновим, занурить слухачів у високі і піднесені ліричні інспірації. А дотепні і легкі п'єси з "Дивертисменту" француза Ж.Ібера презентують хвилини веселого настрою, який допоможе нашим слухачам подолати, на щастя, нетривалу розлуку з улюбленим виконавським колективом. І це ще не все! Керівник оркестру заслужений діяч мистецтв України Олександр ДЯЧЕНКО та його оркестранти підготували для шановних гостей завершального балу ряд приємних музичних сюрпризів на згадку. Розпорядник музичного свята – ведуча Тетяна ГУК.

Вартість квитків: 40 – 100 грн.

Довідка: 098-000-68-01; 063-722-85-77; 050 387 98 85

Адміністратор: (0472) 33-24-72                 Каса: (0472) 33-21-44

www.filarmoniya.ck.ua