15.05.2019

Цикл "Черкаський симфонічний запрошує: Скарби оркестрової музики"

Програма "УКРАЇНСЬКА МУЗИКА ХХІ СТОЛІТТЯ"

15 травня 2019 рокуо 18.30

       Запрошуємо черкасців та гостей міста до Черкаської обласної філармонії на унікальний концерт симфонічного оркестру. Абсолютно оригінальна, безпрецедентна, а - найголовніше! складена тільки з творів української музики програма. Наш оркестр, заохочуваний фестивалем "Музичні імпрези України", що набув статусу міжнародного і проводиться в Черкаському регіоні уже вчетверте, зголосився на просунутий вітчизняний проект. Увесь вечір будуть звучати найновіші українські музичні твори, написані у ХХІ ст.

       Всі, хто завітає 15 травня до концертної зали Черкаської філармонії, зможуть опинитися в авангарді національного музичного прогресу. Слухачі отримають змогу зануритися у строкатий калейдоскоп новітніх мистецьких замислів, атмосферу модернізму і постмодернізму, відчути, як у вибагливих переплетеннях нової фольклорної хвилі, галицької сецесії і неоромантизму, імпресіонізму та експресіонізму, медитативності та алюзій, музики третьої хвилі, і навіть симфо-року, пульсує музичний вир сьогодення. Ви злякалися? Не варто. Ми відібрали композиції, які, не зважаючи на застосовані найсучасніші композиторські техніки, позначені яскравістю образів, змістовністю і демократичністю, які демонструють багатство ідей і можливостей нових поколінь вітчизняних музикантів. Це твори, де, висловлюючись словами відомої поетеси Ліни Костенко, «цінує розум вигуки прогресу, душа скарби прадавні стереже».

       Академічний симфонічний оркестр Черкаської обласної філармонії виконає композиції сучасних українських авторів – представників різних регіональних композиторських шкіл: Івана КАРАБИЦЯ, Олени ПРОТОПОПОВОЇ, Андрія СТЕЛЬМАХА, Олександра ЩЕТИНСЬКОГО, Юрія АЛЖНЄВА, Анни ШКОЛЬНІКОВОЇ, Олександра ГОНОБОЛІНА, в тому числі і музикантів, які родом із нашої рідної Черкащини: Євгенії МАРЧУК, Сергія НІКІТІНА, Тетяни БАЧУЛ, Максима ТОВСТОГО; українська діаспора презентована музикою Олександра ШМИКОВА (Франція). Солісти концерту: заслужений артист України Геннадій КАБІН (скрипка), Олеся РОЖКОВА (сопрано), Олена ПОНОМАРЕНКО (фортепіано). Диригент – заслужений діяч мистецтв України Олександр ДЯЧЕНКО.

Вартість квитків: 40 – 100 грн.

Довідка: 098-000-68-01; 063-722-85-77; 050 387 98 85

Адміністратор: (0472) 33-24-72                 Каса: (0472) 33-21-44

www.filarmoniya.ck.ua