18.04.2019

«Артисти оркестру грають соло»    

    Найбільш очікуваний і завжди захоплюючий концерт академічного симфонічного  оркестру Черкаської обласної філармонії, коли традиційно  його учасники стають солістами свого ж колективу, наче навесні приховані бруньки на великому дереві, що збоку здаються однаковими,  раптом розцвітають кожна своєю неповторною за кольором та розміром квіткою, яка дивує і радує нас…Мабуть, у цьому і є унікальність такого проекту! Оркестранти мають щасливу нагоду показати свою особисту виконавську майстерність!

До уваги слухачів будуть представлені твори, що входять до скарбнички оркестрової музики. На нас чекають романтичні мелодії від К.Сен-Санса, Ж.Бізе до перлин музики Е.Моріконе з кінофільмів, від балетної спадщини А.Адана до грайливих румунських мелодій та запального латиноса , від граційного та величного полонезу до неймовірного ліризму  А.Бабаджаняна.

Отже, будьте готові поринути у весняний музичний калейдоскоп  тембрів, фарб, форм, жанрів, настроїв та нових приємних вражень разом з оркестром та його художнім керівником  диригентом заслуженим діячем мистецтв  України Олександром Дяченком.

Чекатимемо на вас 18 квітня о 19-тій годині за незмінною адресою –ЧЕРКАСИ. ФІЛАРМОНІЯ.

 Вартість квитків 40-110 грн.

Довідка: (0472) 33-24-72 - адміністратор(0472) 33-21-44 – каса

www.filarmonia.ck.ua