28.03.2019

Юні таланти грають із симфонічним оркестром

28 березня  о 18.30

Програма "ВІРТУОЗИ ЗАВТРІШНЬОГО ДНЯ"

       У дні весняних канікул Черкаська філармонія запрошує черкасців та гостей міста, передусім родини з дітьми, на неймовірно яскраве свято музики. Продовжуючи плідну багатолітню традицію, симфонічний оркестр у черговий раз влаштовує унікальний вернісаж молодих талантів. Оркестранти та їх художній керівник і диригент заслужений діяч мистецтв України Олександр ДЯЧЕНКО запросили до участі кращих учнів музичних навчальних закладів міста – ДМШ №1 ім. М.В.Лисенка, ДМШ №5, ДШМ, Червонослодбідської ДМШ, а також студентів Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського. Прозвучать оригінальні твори вітчизняних і зарубіжних композиторів минулого та сьогодення.

       Гості концерту отримають змогу стати свідками виступів дивовижних, достойних наслідування дітей, які, володіючи унікальними здібностями, виявили залізний характер і сталеву мотивацію на нелегкому, але такому осяйному шляху до мистецького Олімпу. Кращі юні виконавці міста, які підтвердили своє мистецьке реноме званнями лауреатів престижних всеукраїнських та міжнародних конкурсів, подарують вам не лише задоволення від музики та досконалого виконання. Гарантуємо шквал емоцій, натхнення, емоційне піднесення. Чисті і одухотворені душі майбутніх Маестро своїм чудовим співом, самобутнім звучанням фортепіано, скрипки, віолончелі, флейти, фагота, труби тощо полікують вас від щоденної суєти, сірих буднів, розчарувань і пригнічення.

       Репрезентує молоді обдарування ведуча Тетяна ГУК.

       Більше про юних учасників концерту "Віртуози завтрашнього дня" ви зможете дізнатися за адресою https://www.facebook.com/filarmoniya.ck.ua/

Вартість квитків: 40 – 110 грн.