11.05.2018

Концертна програма "Тобі рідній – музика весни"

11 травня 2018 року о 18 год.

День матері, який ми відзначатимемо 13 травня, – хоча відносно нове для українців свято, та надзвичайно важливе для нашої духовності. Ми маємо змогу ще раз висловити слова вдячності мамі – нашій найріднішій і найдорожчій людині. Вона подарувала нам життя, з добрим і чуйним серцем постійно турбується про нашу долю, готова у будь-який момент прийти на допомогу. Вона дала нам багато, а рада задовольнятися всього лише миттєвостями співчутливого і задушевного спілкування з дочками і синами.

Нове свято налаштовує на нові звичаї. Підтримаємо традицію духовного і добросердного спілкування з мамою, залучаючи до зустрічі високе мистецтво. Запросіть Вашу неньку до концертної зали. Це стане шляхетним вступом до Вашого їй святкового вітання. Музика породить повносилий позитивний чуттєвий заряд, наштовхне на найтепліші слова для привітання, створить прекрасний емоційний фон для продовження святкової бесіди.

Творчі колективи Черкаської філармонії підготували для наших матерів подарункову концертну програму, де в поетичній тональності засобами музики, слова і пластики оспівали і прославили материнську долю, натхненно розповіли про радість материнства і недоспані ночі, будні і свята, радості і печалі, щастя і окрилення материнської душі. Прекрасну пісню, душевне тепло, мистецьку наснагу і майстерність на вівтар пошани до матері кладуть Черкаський академічний заслужений український народний хор, вокальне тріо "Аріана", ансамбль народної музики "Росава", Олена Лютаревич-Марченко.